Badania psychologiczne kierowców po utracie prawa jazdy

W Rzeszowie wykonujemy badania psychologiczne dla osób, którym zatrzymano prawo jazdy, otrzymali skierowanie na badanie psychologiczne ze Starostwa:

Badania psychologiczne kierowców - alkohol

Wykonujemy badania psychologiczne dla kierowców, którym zatrzymano prawo jazdy, ponieważ prowadzili pojazd po użyciu alkoholu lub stanie nietrzeźwości.

Badania psychologiczne kierowców - substancje odurzające

Oferujemy badania psychologiczne dla kierowców, którym zatrzymano prawo jazdy, za jazdę po użyciu narkotyków lub innych środków i substancji psychoaktywnych.

Badania psychologiczne kierowców- punkty

Wykonujemy badania psychotechniczne dla kierowców, którym zatrzymano prawo jazdy, ponieważ przekroczyli dopuszczalną liczbę 24 punktów otrzymanych za naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Badania nowych kierowców, którzy popełnili min. dwa wykroczenia

Ponadto, realizujemy badania psychologiczne, dla osób, które w okresie próbnym popełniły co najmniej dwa wykroczenia w ruchu drogowym przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

Badania psychologiczne kierowców po wypadku

Wykonujemy psychotesty kierowców, którzy uczestniczyli w wypadku drogowymi, w następstwie którego inna osoba poznała obrażeń lub poniosła śmierć.

Badania psychologiczne po orzeczeniu negatywnym

Oferujemy badania psychotechniczne dla kierowców, którzy otrzymali negatywne orzeczenie psychologiczne i w związku z tym starają się o przywrócenie uprawnienia do kierowania pojazdem.

Pracownia psychologiczna PsychePRO na BADANIA PSYCHOLOGICZNE w Rzeszowie zaprasza również wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoją sprawność psychoruchową oraz predyspozycje do kierowania pojazdem mechanicznym.
BADANIA PSYCHOLOGICZNE DLA KIEROWCÓW - PRZYDATNE INFORMACJE:

Co zabrać ze sobą na badanie psychologiczne?

Na badania psychologiczne w pracowni psychotechnicznej PsychePRO w Rzeszowie należy zabrać ze sobą:

– dowód osobisty, ponieważ badania psychologiczne kierowcy przeprowadza się po sprawdzeniu tożsamości osoby badanej,

– skierowanie na badanie wydane przez Starostwo Powiatowe – skierowanie to jest konieczne, w związku z tym, że jest podstawą do wykonania badania psychologicznego, (jeżeli zgubiłeś(aś) skierowanie, należy udać się po duplikat tego dokumentu do Wydziału Komunikacji odpowiadającemu miejscu zameldowania),

– okulary / soczewki, jeśli używasz ich do prowadzenia pojazdu i czytania. UWAGA! Brak okularów lub soczewek może przede wszystkim uniemożliwić wykonanie badania psychologicznego.

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z cennikiem badań: CENNIK.

Warto zaznaczyć, że w przypadku osób skierowanych za jazdę pod wpływem alkoholu, oprócz badań psychologicznych dodatkowo istnieje obowiązek wykonania badań lekarskich. Badania lekarskie dla kierowców po utracie prawa jazdy wykonywane są w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy na ul. Hetmańskiej 120 w Rzeszowie.

Jak się przygotować do badania psychologicznego?

Do badań psychologicznych nie musisz się specjalnie przygotowywać, ponieważ mają one na celu sprawdzenie głównie tych funkcji, które używane są na co dzień podczas jazdy autem lub wykonywania codziennych obowiązków.
Mimo to, bardzo ważne jest byś podczas badania psychologicznego pokazał(a) swoje najwyższe możliwości.

Wszystkim badanym kierowcom pracownia psychotechniczna PsychePRO w Rzeszowie zaleca w szczególności:
1. Na badanie psychologiczne przyjdź w jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej. Co oznacza, żeby być zdrowym, wypoczętym, wyspanym i najlepiej po posiłku.
2. W dniu badania psychologicznego, a także w dniu poprzedzającym badanie, nie wolno spożywać alkoholu ani innych środków psychoaktywnych, co w rezultacie może osłabić lub zaburzyć wyniki badania.

Co najważniejsze, w takich przypadkach, nie można przeprowadzić badania psychologicznego. W związku z tym psycholog wyznacza nowy termin badania psychologicznego, który nie przekracza 14 dni od tej daty.

Podsumowując, na badanie psychologiczne przyjdź w dobrym stanie zdrowia, z dobrym samopoczuciem i pozytywnym nastawieniem.

PsychePRO Judyta Flejszar

Psychotesty Rzeszów
Badania psychologiczne Rzeszów
Badania psychotechniczne
dla kierowców i operatorów.
Konsultacje psychologiczne.

 

ul. Warszawska 16pokój 55
35-205 Rzeszów

 

Czynne codziennie:
pn.-pt.: 8:00-17:00
Istnieje możliwość wykonania badań:
pn.-pt.: 7:30-20:00 i sob.: 9:00-15:00

 

Zapraszamy do rejestracji:
tel. 577 580 114
Psychotesty Rzeszow
Jeżeli szukasz haseł?

pracownia psychologiczna w Rzeszowie
badania psychologiczne kierowców Rzeszów
psychotesty dla kierowców Rzeszów
badania kierowców Rzeszów
psychotesty na wózki widłowe Rzeszów
badania psychotechniczne Rzeszów
medycyna pracy Rzeszów
badania psychologiczne dla kierowców zawodowych w Rzeszowie

i podobnych to dobrze trafiłeś!
Zapraszamy!