PsychePRO Pracownia Psychologiczna w Rzeszowie

Pracownia Psychologiczna w Rzeszowie zajmuje się diagnostyką i orzecznictwem psychologicznym w ramach psychologii transportu oraz psychologii pracy. Posiada wszelkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia badań psychologicznych oraz wystawiania orzeczeń i opinii psychologicznych.
Pracownia Psychotechniczna w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 16 jest wpisana do Rejestru Pracowni Psychologicznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 4/2018.

PsychePRO Pracownia Psychologiczna w Rzeszowie wykorzystuje testy psychologiczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Dzięki temu badanie psychotechniczne pozwala w sposób rzetelny i obiektywny ocenić predyspozycje psychologiczne i intelektualne osób badanych. Poza tym pracowania psychologiczna w Rzeszowie wyposażona jest w nowoczesną, certyfikowaną aparaturę, sprzęt elektroniczny i oprogramowanie komputerowe. W rezultacie w trakcie badań otrzymujemy precyzyjną ocenę sprawności psychomotorycznej kierowcy lub operatora. Krótko mówiąc, zastosowanie tych rozwiązań umożliwia przede wszystkim szybsze wykonanie badania psychologicznego.

Pracownia Psychologiczna w Rzeszowie

Nasza Pracownia Psychologiczna stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Poza tym staramy się zapewnić jak najbardziej korzystne i komfortowe warunki do badania psychologicznego. Psychotesty dla kierowców i operatorów przeprowadzamy w profesjonalnej i miłej atmosferze. Wykwalifikowany psycholog przede wszystkim dokładnie tłumaczy, na czym będzie polegać każdy kolejny test, czy zadanie. W związku z tym wykonanie badań psychologicznych u nas z pewnością nie jest stresujące.

PsychePRO Pracownia Psychologiczna w Rzeszowie na ulicy Warszawskiej 16 oferuje korzystne ceny, najszybsze terminy i wreszcie badania psychologiczne bez kolejki. Dzięki elastycznym godzinom pracy, dajemy badanym kierowcom i operatorom możliwość umówienia się na dogodny termin i godzinę.
Na pewno warte uwagi jest to, że przy badaniach grupowych w ramach medycyny pracy istnieje możliwość negocjacji cen oraz wykonania badań w siedzibie firmy.

PsychePRO Gabinet Psychologiczny w Rzeszowie

Gabinet Psychologiczny w Rzeszowie oferuje pomoc psychologiczną i wsparcie osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Jednocześnie zapraszamy tych, którzy borykają się z trudnymi do zniesienia myślami i emocjami, a także praca przestała ich cieszyć, męczy codzienność. Przede wszystkim na profesjonalną pomoc mogą liczyć osoby mające problemy rodzinne i w relacjach z innymi ludźmi, na przykład z współpracownikami.
Do naszego gabinetu mogą zgłosić się wszyscy, którzy czują, że chcieliby coś zmienić w swoim życiu, lepiej poznać i zrozumieć samego siebie. Poza tym osoby, które stają przed trudnymi życiowymi wyborami i nie wiedzą, którą drogą pójść.

Warto zaznaczyć, że oferujemy również możliwość lepszego poznania własnych cech osobowości, temperamentu, sprawdzenia swoich zdolności i predyspozycji za pomocą testów psychologicznych oraz konsultacji z psychologiem.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

PsychePRO Gabinet Psychologiczny i Pracownia Psychologiczna

RZESZÓW,  ul. Warszawska 16, pokój 55

tel. 577 580 114

PsychePRO Judyta Flejszar

Pracownia psychologiczna w Rzeszowie
Psychotesty Rzeszów

 

ul. Warszawska 16pokój 55
35-205 Rzeszów

 

Czynne codziennie:
pn.-pt.: 8:00-17:00
Istnieje możliwość wykonania badań:
pn.-pt.: 7:30-20:00 i sob.: 9:00-15:00

 

Rejestracja:
tel. 577 580 114
Psychotesty Rzeszow
Jeżeli szukasz haseł?


psychotesty Rzeszów
pracownia psychologiczna w Rzeszowie
badania psychologiczne kierowców Rzeszów
psychotesty dla kierowców Rzeszów
badania kierowców Rzeszów
psychotesty na wózki widłowe Rzeszów
badania psychotechniczne Rzeszów
badania Rzeszów Warszawska

dobrze trafiłeś!
Zapraszamy!